Zabijačková slavnostNavštivte zabíjačkovou slavnost jako před sto lety! Kdy? O posledním, prodlouženém říjnovém víkendu: v sobotu 29. 10. 2016 mezi 10. a 18. hodinou na hradě Seeberg u Františkových Lázní. Pro ctěné návštěvníky budou připraveny bohaté vepřové hody s jedinečnou atmosférou – od 10 hodin bude možno sledovat řezníka, jak tradičním způsobem zpracovává poraženého vepře a chystá oblíbené zabíjačkové pochoutky. Po celý den pak bude k disposici vynikající pivo nejen z Plzně ale též západní části historického Chebska, dnešního Stiftlandu, a správnou náladu zabijačkové slavnosti samozřejmě podpoří také nestárnoucí česká resp. starochebská dechová hudba. O hudební ztvárnění slavnosti se postarají nadšení Přátelé dechové hudby z westfálského Legdenu, kteří letos již několikrát úspěšně vystoupili v rámci promenádních koncertů ve Františkových Lázních. K disposici by měly být také prodejní stánky, díky nimž si ze Seebergu budete moci odnést i ten nejpraktičtější souvenir – stylový pivní půllitr.

Proto nezapomeňte dorazit 29. října 2016 mezi 10. a 18. hodinou na hrad Seeberg!

Vstupné pro dospělé činní 100 Kč (pro děti 50 Kč) a abyste se nemuseli zdráhat v tradičních požitcích, připravili jsme pro Vás autobusové spojení zdarma.

Autobusová doprava Františkovy Lázně – Seeberg ZDARMA:

Ze zastávky Františkovy Lázně, městské sady v: 9:45, 13:00, 14:30

Ze Seebergu zpět: 12:45, 14:15, 17:45

Jízdní řády

Freunde der Blasmusik aus Legden in MünsterlandFreunde der Blasmusik aus Legden in MünsterlandFreunde der Blasmusik aus Legden in Münsterland