InkognitoNestihli jste červencovou noční prohlídku hradu Seeberg pod taktovkou Pouličního divadla Viktora Braunreitera? 23. 9. 2016 od 19:00 hodin budete mít opět možnost zúčastnit se této velmi speciální prohlídky.

Zbrusu nové představení Pouličního divadla Viktora Braunreitera na hradě Seeberg, se jmenuje Inkognito.

O čem bude? Historické prameny se rozcházejí v tom, zda Karel IV., na hradě pobýval, či ne. U jeho otce, Jana Lucemburského, došlo ke shodě. Jan je se Seebergem spjat, ale Karel? Divadlu se zalíbila představa přítomnosti krále. Na druhou stranu, ctí i argumenty druhé strany. Spletitým příběhem se pokusí vymotat z této prekérní situace.

Pouliční divadlo Viktora Braunreitera zajíždí na Seeberg už dlouhá léta. Kdo viděl jejich pohádky, pochopí, že o historickou věrnost, v tomto případě, rozhodně nepůjde.

Všechny srdečně zveme na mystifikační prohlídku hradu Seeberg.

Malá ochutnávka z červencové prohlídky zde ve fotogalerii.

Předprodej vstupenek na pokladně Městského muzea, nebo na pokladně hradu Seeberg.

Cena: 50,-

Informace na tel. 354 544 308 (pokladna muzea) nebo 351 011 990 (pokladna hrad).