Seeberg 2016 Inkognito Viktor Braunreiter

15. 7. 2016, 19:00

Zbrusu nové představení Pouličního divadla Viktora Braunreitera na hradě Seeberg, se jmenuje Inkognito.
O čem bude? Historické prameny se rozcházejí v tom, zda Karel IV., na hradě pobýval, či ne. U jeho otce, Jana Lucemburského, došlo ke schodě. Jan je se Seebergem spjat, ale Karel? Divadlu se zalíbila představa přítomnosti krále. Na druhou stranu, ctí i argumenty druhé strany. Spletitým příběhem se pokusí vymotat z této prekérní situace.
Pouliční divadlo Viktora Braunreitera zajíždí na Seeberg už dlouhá léta. Kdo viděl jejich pohádky, pochopí, že o historickou věrnost, v tomto případě, rozhodně nepůjde.
Všechny srdečně zveme na mystifikační prohlídku hradu Seeberg.

Předprodej vstupenek na pokladně Městského muzea, nebo na pokladně hradu Seeberg.

Cena: 50,-

Informace na tel. 354 544 308 (pokladna muzea) nebo 351 011 990 (pokladna hrad).

Pouliční divadlo organizuje i školní výlety. Jeden takový výlet prožily děti 28. 6. na hradě Seeberg. Pouliční divadlo Viktora Braunreitera si pro ně přichystalo zábavný program plný poznání, her, smíchu a tajemných příběhů.

Více si můžete prohlédnout ve fotogalerii:

V. Braunreiter SeebergV. Braunreiter Seeberg 2V. Braunreiter Seeberg 3V. Braunreiter Seeberg 4