Advent zrušeno

Vážení návštěvníci, příznivci a přátelé Městského muzea,

blíží se nám advent - čas zpomalení, rozjímání a také setkávání. Tradičně jsme ho trávili s Vámi osobně při Seeberském adventu. Cílem této akce bylo a stále je na chvíli ustoupit od komerčního šílenství a vychutnat si předvánoční dobu po vzoru našich předků, především v klidu a míru. Bohužel aktuální situace neumožňuje, abychom se setkali s Vámi všemi bez výjimek. A ač nás to velmi mrzí, Seeberský advent se proto ani v letošním roce konat nebude. Věříme, že se brzy setkáme všichni společně na dalších muzejních akcích, které pro Vás chystáme.