KarlovyVARY° CARD Turistická KARTA - Vaše cesta za zážitky, poznáním i odpočinkem v celém Karlovarském kraji.

KarlovyVARY° CARD je turistickou kartou předplacených služeb. Po jejím zakoupení na pobočkách Infocentra města Karlovy Vary, v Infocentru Mariánské Lázně, v Infocentru autobusového terminálu Cheb nebo v některém z karlovarských hotelů máte s kartou možnost bezplatně navštívit cca 40 míst. Mezi tato místa patří galerie, muzea, historické památky, tradiční výroba, sportovní areály - a to jak v samotných Karlových Varech, tak i v celém regionu Karlovarska. Součástí nabídky je zároveň více než 20 míst poskytujících slevy na koncerty, divadelní představení, půjčovny, dopravu, služby aj.

Pořízením KarlovyVARY° CARD získáte mimo jiné také volný vstup na hrad Seeberg, NPR Soos nebo do Městského muzea Františkovy Lázně.